MärksõnaKirjandus

Kupra pankrotipesa

Prindi

.

1

Kirjastus on pankrotti läinud. Pole mõtet hakata hinnanguliselt asja vaagima, vaid võtta seda teadet nii nagu see on. Suur raamatute soodusmüük! Sest eks räägitakse ju pidevalt, et kirjastusi ja raamatuid on Eestis liiga palju. Peale jäävad siis need raamatud ja kirjastused, millele on turgu, eksole. Muidugi võiks siinkohal (ja oleks ka võibolla loogiline) laskuda tüütusse arutellu sellest, et turg määrab, et vaid viletsad raamatud on lettidel ja midagi head ei ole kusagilt leida. Aga see pole ju nii. Või on?

Exceli tabel on siin. Otsustage ise ja vaadake tiraaže. Millele on tähelepanu pööratud ja mis raamatud on seisma jäänud? Ma oletan, et siit on nii mõndagi õppida.

Ly Müürsoo kirjutab:

Mul on AS Kupar pankrotipesas hulgaliselt raamatuid müügis. Võib olla, et on ka midagi Teile huvipakkuvat. Raamatute tellimine käib nii, et tellimusi võtan vastu meili teel (lyy.myyrsoo@mail.ee). Siis täidan tellimuse. Osa raamatuid on mul siin Tallinnas büroos (Väike-Ameerika 8-203), osa Põltsamaal laos. Seetõttu võib tellimuse täitmine veidi aega võtta. Kui tellimus komplekteeritud, annan tellijale teada ja palun raamatutele järele tulla. Maksmisel on võimalikud kõik variandid, vajadusel väljastan ka arve. Ja palun nimekirja võimalikult palju levitada kõikide tuttavate hulgas!

Ette tänades,
Ly Müürsoo
AS Kupar (pankrotis) pankrotihaldur
5097383
6481156

1

2004-09-29