Teemad

Evolutsioonifoorum alustab

Prindi

.

1

Paneeldiskussioon "Bioevolutsiooni ja elurikkuse võtmeküsimusi 21.sajandil" Osalevad TÜ professorid Richard Villems, Maido Remm, Raivo Mänd, Peeter Hõrak,Toomas Tammaru ja Urmas Kõljalg; arutelu vahendab Ivar Puura.

(Darwini 200. sünniaastapäevale pühendatud konverents "Elurikkus ja evolutsioon". Tartu Ülikooli aulas 12. veebruaril 2009.)

(JPEG)

======

Evolutsioonifoorum alustab - http://evolutsioonifoorum.blogspot.com/

Maailm tähistab 2009. aastal mitut olulist sündmust looduseuurimise ajaloos.

12. veebruaril 1809 sündis Inglismaal Shrewsburys Charles Darwin. Aastal 1809 ilmus Jean Baptiste Lamarcki raamat "Philosophie zoologique". Novembris 1859 ilmus Londonis Charles Darwini "Liikide tekkimise" esimene väljaanne.

Veebifoorumi eesmärgiks on teavitada sündmustest evolutsiooni, elurikkuse ja nendega seonduvatel teemadel ning tugevdada teadlaste-õppejõudude otsesuhtlust eelkõige õpetajate, teaduse populariseerijate ja meedia esindajatega, tagamaks evolutsiooniteemade teaduslikult täpset ja samas arusaadavat käsitlemist.

Vastukajasid ja teemakohaseid küsimusi palume saata aadressil evolutsioonifoorum@gmail.com, kirjutades alla oma nime ja kontaktandmed. Küsimuste eelselektsiooni teeb foorumi moderaator.

Heade uusaastasoovidega,
Ivar Puura,
evolutsioonifoorumi moderaator
evolutsioonifoorum@gmail.com

P.S. Postitused info levitamiseks asjakohastes listidesse on teretulnud.

1

2009-01-05