Teemad

Eesti blogijatest aastal 2004 - aktuaalset

Prindi

.

1

-  Teller 24. september 2004 Nägin unes*, et osalesin mingil veidral põhjusel kursusel (jah, ülikoolis), mille teemaks oli lühifilmi või miskise sketshi või asja tegemine. Tingimus, mis rahva pahaselt nahisema pani oli see, et kaamera peab õlale käima. Peale natukest mõtlemist (unes) tuli mulle isegi pähe üks inimene, kellelt ehk sellist kaamerat laenata oleks saanud.

Inspiratsiooni sai uni ilmselt eilsest õhtust, kui tüdrukult küsisin, et kas ta pole mõelnud, et mingit filmiasja korraldada, sest vahepeal tegeles sellega natuke.

-  Tari-Krahv - ahh, p***! 14.09.2004 09:18:28

-  Hanna - laupäev, September 25, 2004 mis uus populaarne elluastujate nimi on üllar? ja õpilasmalevas toimus malevapulm noorte vahel, kelle nimed olid heino ja sirli. kusjuures seal malevas oli ka teismeline ants. mis järgmiseks tagasi tulevad? endel ja endla? lembit, kalju ja helju?

-  Polaarkaru - 21.9.04 Täna pidasime loengut siis ilma konspektita. Ei, tore, et kiled vähemalt kaasa said. Ärevus kaldub kasvama, sest täna peaks rändur koju jõudma.

-  Liisa Monday September 20 11:43 am kas kassidel on sügisel üldloomariiklik jooksuaeg? meie tänava neli kassi on juba tükk aega otse minu akna all tegelenud millegi foursome’i sarnasega. ja nende häälitsused.... /pööritab silmi/ :)

aga muuhulgas soovitan külastada suur-karja/sauna tänava nurgal asuvas majas ühte korterit, kus kari bie erenurme näitus "the lady is a tramp" graafikatriennaali raames. väga mõjuv. hea näide sellest, kuidas kohavalik näitusekogemust mõjutada võib. no ja siis muidugi käige soolalaos ära.

-  Iti-Liisa 24/9/04 17:54 Reede õhtul minu isa lahkus lahkus - lahke olema lahkus - läks ära

-  Erki See blog on tehtud puhtast vihast Kultuurkapitali vastu kuna nad ei andnud mu eelmise blogi jaoks üldse raha.

-  Vahur September 24, 2004 kunn on kõbi :) ogei, sellest ma saan aru et hetk enne valimisi laseb usa oma naftareservid turule. aga millest ma aru ei saa on see et nad on nii mugavad et ei toimu mingit üleskutset vähem kulutada kütust. see pole ju nii raske. 106,1 (mis iganes raadio see on) räägib praegu mingit väga tarka juttu igatahes minu jaoks. aga huvitavat. kui saaks teada mis raadio see on siis otsiks kas kuskil äkki on selle saate kordust. ega tegelt ühe käega saab ka päris hästi kirjutada muuseas...

-  Mannu Spontaansus 18.9.04 Otsisin välja Heili Einasto artikleid, trükkisin ja lugesin ning tagatipuks otsustasin, et ta on tark.

-  Piraaja Friday, September 24, 2004 Riigikogulane (loeb päevalehte): Mida sa, kallis, arvad, eesti geopoliitilisest asendist? Armuke: Mmmm.... Seda me ei ole veel proovinud.

-  Maa-alused - 20. september 2004 Ma armastasin eestlast, 2 Iga kontoritööst, kliendikaartidest ja trendikohvikutest tüdinenud pealinlase kohta on üks auahne maal üles kasvanu, kes ihaldab just neidsamu asju.

-  Rivo - about work and stuff täna ajasin end rajale kell 5, et mõned asjad ära lõpetada. siis tekkis ka pikem mõte. et mis inimest tööd tegema motiveerib? üldiselt töötan ma koos kahte tüüpi inimestega. esimesed tulevad hommikul varem, on hingega asja (loe: töö) kallal, ei virise ega vingu tööandja üle, aitavad teisi, vajadusel loobuvad lõunapausist, on motiveeritud ning toovad häid tulemusi jne. on rahul kahesõnaga.

-  Kaimar Teisipäev ja kolmapäev möödusid koolitustähe all. Milliseid koolitusi oled sina läbinud ning kuidas oled nendega rahule jäänud? Milliseid koolitusi tahaksid läbida (Villupoisi müügikoolitus ei lähe arvesse)?

-  Pärtel Leelo-Leelo (Vigla TM) 2004-09-24 14:41 Ostan kaminapuid. Soovitavalt kask. Peab olema täiesti kuiv. Nõudm.

-  Ooker 22.9.04 "Hei, muinasjutusõbrad! Sel nädalal olete kutsutud külla hiirte perekonnale!"

Vikerraadiost tuleb aeg-ajalt taolisi hüüatusi. Väga tore, onju. Ja saated on kah päris nii. Enamvähem. Aga üks asi, mis EI OLE väga tore, on Vikerraadio muusikavalik. Ma ütleks isegi, et see on kohutav. Võiks ju NAATUKENEGI pingutada, kurat võtaks, lasta jutulise osaga TEMAATILISELT väheke HAAKUVAID lugusid, lasta ERINEVAID MUUSIKASTIILE, lasta ERINEVATE MAADE MUUSIKAT, lasta ERINEVATE AJASTUTE MUUSIKAT, lasta minupoolest kasvõi artiste, kellel on sünni- surma- või mis iganes päev, lasta... UUUURGH!

-  Kitty 24. september 2004 he’s just one more Üldiselt selle telefoniga ma hakkan mehi saama. Tarvitseb ta kuhugi lauanurgale vedelema jätta ja kohe kõik tulevad uudishimutsema, sest ta on nii macho. Telefonielamuste vahetamisest telefoninumbrite vahetamiseni on ju ainult üks samm, right?

-  Sepp Ah, et mis barbarissid? Keegi oli tualetis ilgelt palju õhuvärskendit lasknud... Olen ma draamakunn või mis?

-  Ebalogaalne - Kamašokolaad • Sep 22, 10:18am Sünnipäevalilled sain teistelt, šokolaadi luban ise endale. Kamašokolaad on lapsest saati mu lemmik olnud. See praegune pole küll nii hea kui see vana veneaegne kamašokolaad, aga noh, käib kah. Selline hea ja lihtne rahvašokolaad, odav ja selgelt eristuva maitsega. Tean inimesi, kes kamašokolaadi maitset sugugi ei seedi, mulle see aga meeldib.

-  Gea - Uus suure pauguga avatud ööklubi Parlament näitas oma halba mainet juba siis, kui me taksos tema poole kihutasime. Taksojuht uuris familiaarselt, et kas täna on jälle klubis tüdrukutele tasuta sissepääs. Ajasime ninad püsti ja ei vastanud selle peale midagi.

1

2004-03-25